• Sosyal Medya Hesaplarımız:

TEMA HIRSIZI _ BABACAN _

yagmur26

Kayıtlı Üye
1
Konular
0
Reaksiyon puanı
15
Terbiyesiz eee onda o beceri yok tabi milletin emeginde gözü dikiyor başkasının emginde olanın gözü cıksın vakit harçıyorsunuz okadar ALLAHdan korkmaz kuldan utanmaz birinden herşey beklenir söylencek çok söz var böylelerine ama ALLAHa havale ediniz yanına koymaz ben tüm emegi gecen arkdaşlarıma tşkr ederim cok gzl çalışmalar çıkarıyorsunuz elleriniz dert görmesin ALLAH razı olsun... keyifle kullanıyorum hele Defnemin emegi cok var bnm üzerimde ALLAH razı olsun senden sedefim hakkını helal gülüm temam süper olunca yayın akışımıda keyifle yapıyorum Hepinize buradan sonsuz tskr ederim huzurlu geceler

Adanalı

Administrator
10
Konular
1,433
Reaksiyon puanı
1,534
Yapmam gerekeni yaptım, sayabildiğim 33 tane Temamı çalmış beyefendi, artık çalamıyacak, çünki sitesi yayından kaldırıldı..
Gerek kendi emeğiniz gerek diğer bütün herkesin emeklerine yapılan saygısızlık ve hırsızlık karşısında sessiz kalmayıp mücadele ettiğiniz için herkes adına teşekkür ederim.

Terbiyesiz eee onda o beceri yok tabi milletin emeginde gözü dikiyor başkasının emginde olanın gözü cıksın vakit harçıyorsunuz okadar ALLAHdan korkmaz kuldan utanmaz birinden herşey beklenir söylencek çok söz var böylelerine ama ALLAHa havale ediniz yanına koymaz ben tüm emegi gecen arkdaşlarıma tşkr ederim cok gzl çalışmalar çıkarıyorsunuz elleriniz dert görmesin ALLAH razı olsun... keyifle kullanıyorum hele Defnemin emegi cok var bnm üzerimde ALLAH razı olsun senden sedefim hakkını helal gülüm temam süper olunca yayın akışımıda keyifle yapıyorum Hepinize buradan sonsuz tskr ederim huzurlu geceler
Değerli yorum ve görüşleriniz için teşekkürler.

yagmur26

Kayıtlı Üye
1
Konular
0
Reaksiyon puanı
15
Büyük ihtimalle bu kişi forumdan süresiz olarak banlandı.

Terbiyesiz eee onda o beceri yok tabi milletin emeginde gözü dikiyor başkasının emeginde gözü olanın gözü cıksın vakit harçıyorsunuz okadar ALLAHdan korkmaz kuldan utanmaz birinden herşey beklenir söylencek çok söz var böylelerine ama ALLAHa havale ediniz yanına koymaz ben tüm emegi gecen arkdaşlarıma çok tşkr ederim cok gzl çalışmalar çıkarıyorsunuz elleriniz dert görmesin ALLAH razı olsun hepinizden ... keyifle kullanıyorum hele Defneçimin Temalarını Defnemin emegi cok var bnm üzerimde ALLAH razı olsun senden Defneçim hakkını helal gülüm temam süper olunca yayın akışımıda keyifle yapıyorum Hepinize buradan sonsuz tskr ederim huzurlu geceler

Sabri Şirin

Kategori Moderatörü
10
Konular
231
Reaksiyon puanı
276
Bütün bu konuda duyarlı arkadaşlara teşekkür ediyorum, bu zihniyetlere site camiasında barındırmama mücadelesi verelim...

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.