• Sosyal Medya Hesaplarımız:

TurkNet arkadaşını getir 1 ay bedava internet kullan kampanyası

Adanalı

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,433
Mesajlar
5,364
Çözümler
6
Reaksiyon puanı
1,534
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
turknet_bedava_desktoqbjdt.png


Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Sınırsız, maksimum hızlı internet var hizmetin içinde. Ayda 99,90 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: HHQ19KY22PMB

Bağlantı:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Kampanya Şartları
 • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
 • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
 • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
 • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
 • Kampanya 31.10.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
 • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
S.S.S

Arkadaşını Getir Kampanyası nedir? Ben ve arkadaşlarım nasıl yararlanabiliriz?
Arkadaşını Getir, sizin (yani TurkNet bireysel müşterilerinin) TurkNet’e kazandırdığınız her yeni müşteri için bir ay ücretsiz Özgür İletişim paketi kullanım hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır. Ayrıca davetiniz üzerine TurkNet’e kayıt olan arkadaşınız da bir ay ücretsiz internet kullanımı kazanır. Kampanyadan mevcut bireysel müşterimizseniz, siz ve sizin davet ettiğiniz hizmeti yeni açılan TurkNet’liler yararlanabilir. TurkNet’e getirdiğiniz arkadaşınız da hemen kendi arkadaşlarını davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilir.

Kampanya hangi tarihlerde geçerli olacaktır?
Kampanya 31.10.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Arkadaşlarımı nasıl TurkNet’e davet edeceğim?
 • Sizin için özel olarak üretilen davet kodunu ve bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.
 • En kolay yol, TurkNet Online İşlemler’e giriş yaparak davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adresini yazmak. Böylece biz arkadaşlarınıza, size özel davet kodunu ve bağlantıyı içeren bir e-posta göndererek sizin adınıza TurkNet’e davet etmiş oluruz.
 • TurkNet Online İşlemler’e girdikten sonra Facebook ve Twitter üzerinden bizim hazırladığımız mesajları ya da daha iyisi kendi hazırlayacağınız mesajları, arkadaşlarınızla paylaşarak daha çok kişiyi kampanyadan yararlandırabilir daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.
 • Size özel davet kodunuzu ve bağlantınızı, TurkNet Online İşlemler’e girmeden e-posta, sosyal medya, mesaj, SMS, mektup, telgraf, şarkı, duman sinyali ya da uygun bulduğunuz herhangi bir yöntemle istediğiniz mecrada paylaşılabilirsiniz. Davet için bir metin yazmakla uğraşmak istemezseniz, bizim hazırladığımız metni e-posta davetlerinde kullanabilirsiniz.
Davet edilen arkadaşlar ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için ne yapmalı?
Davet edilen arkadaşlar TurkNet web sitesi üzerinden abonelik başlatırken ilgili alana arkadaşının kendisine gönderdiği davet kodunu girerek kampanyaya katılabilirler. Çağrı merkezi üzerinden abonelik başlatılırken TurkNet yetkiliyse yine aynı davet kodu paylaşılabilir.

Kampanyadan yararlanma şartları nelerdir?
 • Arkadaşlarını TurkNet’e davet eden abonenin son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmaması gerekiyor.
 • Davet edilen arkadaş, bir ay bedava kullanım hakkı kazanmak için kendisine TurkNet’ten gelen ilk tam ay kullanım faturasını son ödeme tarihinden önce ödemelidir.
 • TurkNet’e davet edilerek üye olan aboneler, 24 Ay boyunca kampanyadan bir kez yararlanılabilir. Örnek olarak abone TurkNet’i 6 ay kullandı ve hizmetini iptal etti. Daha sonra kendisini ilk davet eden veya başka bir arkadaşı aynı kişiyi tekrar TurkNet’e davet etti, bu sefer indirim kazanılamaz. Çünkü indirim kazanmak için ilk aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren 24 ay geçmesi gerekir. Ancak, yeniden abone olan kişi, yine dilediği kadar arkadaşını TurkNet’e davet edebilir.
 • Kampanya süresi sonlandıktan sonra gerçekleşen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi ücretsiz internet kullanımı kazanamaz.
İndirim verme süreci nasıl işliyor?
 • Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.
 • İndirimin yansıtılacağı aya kadar herhangi bir şekilde hizmet sonlandırılırsa (hizmetin başka bir adrese naklinin gerçekleşememesi sebebiyle fesih olması dahil) TurkNet’e davet eden ve edilen abonelere herhangi bir indirim sağlanmaz.
Davet kodu bilgisi içeren davet mektubu hangi kanallardan alınabilirim?
 • Abonelere TurkNet tarafından gönderilen e-postadan
 • Çağrı Merkezinden
 • Online İşlem Merkezinden
Arkadaş davet limiti var mıdır?
Hayır, davet sayısında herhangi bir limit yok. 100 arkadaşınızı davet edin, eğer tüm arkadaşlarınız TurkNet’e üye olup ilk tam ay faturasını öderse, 100 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanın. Unutmayın ne kadar çok arkadaş davet ederseniz, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı kazanma şansınız artar.

Kazanılan ücretsiz kullanımlar ve güncel bilgiler nasıl takip edilebilirim?
 • Online İşlem Merkezinden
 • Zaman zaman size göndereceğimiz e-posta mesajlarından
 • Çağrı Merkezinden
Kazanılan hediye indirimleri faturamda nasıl görünür?
Faturanıza hizmet bedeli +/- indirim olarak yansır.
 

dvrzenere

Kayıtlı Üye
0
Katılım
2 Şubat 2022
Konular
0
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Cinsiyet
Erkek
İnternet hızı nedir ? İndirme upload ve ping değerleri
 

Adanalı

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,433
Mesajlar
5,364
Çözümler
6
Reaksiyon puanı
1,534
Puanları
113
Konum
Adana
Cinsiyet
Erkek
İnternet hızı nedir ? İndirme upload ve ping değerleri
Eğer bölgenizde Türknet altyapısı yoksa Türk Telekom alt yapısından internetinizi sağlıyolar buda bölgenize göre değişiyor.

Bulunduğunuz bölgeye göre alabileceğiniz max download ve upload hız değerlerini aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Daha detaylı bilgileri müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisinden alabilirsiniz. Buradaki vermiş olduğum davet koduyla abonelik başlattığınız takdirde ilk faturayı zamanında ödedikten sonra 2. Faturanız ücretsiz olur. Yani 1 ay siz 1 ayda ben ücretsiz internet kullanmış oluruz.
 

Lady Nur

Ne kadar SAYGI o kadar SEVGİ
Admin
10
Katılım
24 Eylül 2020
Konular
704
Mesajlar
2,868
Reaksiyon puanı
1,529
Puanları
113
Cinsiyet
Kadın
Açıklama ve bilgilendirme için Teşekkürler Kardeşim.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Üst