Kayıt ol

Windows 8 Başlat Menüsü

Adanalı

Administrator
10
Katılım
9 Haziran 2018
Konular
1,445
Mesajlar
5,482
Çözümler
8
Reaksiyon puanı
1,608
Puanları
113
Konum
Adana
Web sitesi
www.flatkolik.com
Cinsiyet
Erkek
Windows 95'ten Windows 7'ye kadar kullanıcılara sunulan geleneksel başlat menüsünün Windows 8 ile birlikte ortadan kalkarak yerini yeni başlat ekranına bırakması kullanıcılar tarafından en çok tartışılan özellikler arasında geliyor.

Başlat menüsünün Windows 8 ile birlikte ortadan kalkmasıyla beraber birçok üçüncü parti yazılım geliştiricisi kullanıcılara daha tanıdık bir çalışma ortamı sunmak için gereken başlat menüsünü Windows 8'e tekrar geri getiren uygulamalar üretmeye başladı.

Windows 8 için başlat menüsü uygulaması geliştiren yazılım firmalarından birisi olan Pokki tarafından yapılan açıklamaya göre şimdiye kadar 1.5 milyon kullanıcı Windows 8 için başlat menüsü uygulamasını indirmiş durumda ve günlük olarak bir kullanıcı Windows 8 üzerinde ortalama 10 kez uygulamayı çalıştırıyor.

Şirketin blog yazısında yer alan başka bir açıklamaysa şöyleydi: "Karşımıza çıkan bu ilk rakamlar kullanıcıların masa üstünden doğrudan uygulamalarına ve programlarına ulaşmayı sevdiğini gösteriyor."

İndirmek İçin Link =>
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görüntüleyebilmek için lütfen Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Adobe Photoshop programının ayarlarını sıfırlamak için, Adobe Photoshop simgesini çift tıkladıktan hemen sonra klavyeden "SHIFT+CTRL+ALT" tuşuna basabilirsiniz. Çıkan "Delete the Adobe Photoshop Settings File?" uyarısı çıktığında "Yes" butonuna tıkladığınızda ayarlarınız sıfırlanarak Adobe Photoshop'unuz fabrika ayarlarına dönecektir.
Üst