Farkhosting yardımlaşma ve destek topluluğu

Flatcast Nick Alma Resimli Anlatım

admin

Farkhosting İnternet Hizmetleri
Yönetici
Katılım
17 Ara 2022
Mesajlar
83
Konum
Adana
Flatcast nick oluşturabilmek için ilk olarak Privacy Policy linkine tıklayarak flatcast nick alma sayfasına gidiyoruz.


"Please enter the code from the image!" kısmındaki görselde bulunan harfleri hemen yan tarafında bulunan kutucuğa yazıyoruz (birebir aynı yazılması gerekiyor). Resimdeki harfleri yazdıktan sonra "Next" butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz.

screenshot_2985jbf.png

2. adımda ise bizden Cinsiyet, Adımız ve Soyadımızı istiyor. Adınızı soyadınızı yazabilir, radyo adınızı yazabilirsiniz veya boşluk bırakarak devam edebilirsiniz. Eğer nickinize tıklandığında profilinizde görünmesini istiyorsanız "I want my name to be shown to other Flatcast users" kısmında bulunan onay tikini aktif edebilirsiniz.

screenshot_30ztk6g.png

3. adımda kullanıcı adı (Nickimizi) oluşturacağız. Doldurmanız gereken alanlar,


User Name: Oluşturmak istediğiniz nick.


Password: Nickinizle giriş yapmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor (en az 8 karakterden oluşmalı, bunlardan en az bir tanesi büyük yazılmış harf, en az bir tanesi küçük, yazılmış harf, en az bir rakam veya işaret (virgül, nokta v.s.) olmalı).


Repeat your password: Oluşturduğunuz şifreyi tekrardan yazmanız gerekli.


Email address: Bu alana mail adresinizi yazmanız şart değil. Yazarsanız eğer şifrenizi falan unutursanız yeni şifre talebinde bulunabilmeniz önemli (tavsiye ederim).


Bu alanları aşağıdaki görselde göründüğü gibi doldurduktan sonra "Next" butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz.

screenshot_31gujni.png

4. adımda adres bilgileri istenmemektedir, bilgileri adres bilgilerini yazmak şart değil, ben yazmadan "Next" butonuna tıklayarak işleme devam ediyorum.

screenshot_324mktt.png

5. Adımda kişisel bilgileri istiyor (Doğum günü, meslek, v.b) gibi bilgiler yazmak zorunda değilsiniz "Next" butonuna tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.

screenshot_33xkkg2.png

6. adımda nickinizle bir radyoya girdiğinizde hangi renkle girmenizi istediğinizi seçmenizi istiyor hangi rengi kullanmak istiyorsanız seçerek "Next" butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

screenshot_34rvkfp.png

7. ve son adım işlemin tamamlandığını ve kayıt işlemini tamamlamak için altta bulunan "Register" botununa tıklamanızı istiyor. "Register" butonuna tıklayarak kayıt işlemini bitirip radyoya giriş yapabiliriz.

screenshot_35tojxc.png

Nick kayıt etme işlemi tamamlanmıştır belirlediğiniz nick ve şifreniz ile artık istediğiniz radyoya giriş yapabilirsiniz.
 
Üst